با توجه به اینکه پروژه سئو بسیار زمانبر و هزینه بر می باشد توصیه می شود به صورت فاز به فاز عبارات انتخاب و بهینه شوند به عنوان مثال به توصیه کارشناسان ما برای شروع کار انتخاب یک الی سه عبارت می تواند مناسب باشد و پس از اتمام پروژه می توان سئو سایر عبارات را آغاز کرد.

با توجه به اینکه براورد هزینه و زمان پروژه سئو به عوامل گوناگونی بستگی دارد ، پس از بررسی وب سایت و بازار رقابتی هزینه آن اعلام خواهد شد.


پس از اتمام پروژه سئو و کسب رتبه دلخواه با توجه به اینکه همواره حفظ رتبه در صفحات گوگل نیازمند صرف زمان و برنامه ریزی است ، پیشنهاد ما عقد قرار داد نگه داری جهت از دست نرفتن رتبه ها می باشد . در این خدمات به ازای دریافت مبالغی با توجه به میزان دشواری پروژه فعالیت های حفظ و بهینه سازی رتبه ادامه دار خواهد بود .

بله در پایان هر ماه گزارش عملکرد و روند پروژه توسط کارشناسان سئو تهیه و ارسال خواهد شد.


معتقدیم مهمترین رکن موفقیت یک شرکت، بحث حقوقی بودن آن می باشد. بعد از گذشت چند سال از مجموعه فعالیت های تخصصی توانسته ایم رضایت مندی مشتریان خود را بدست آوریم. حسن شرکت الگام ارائه شخص پشتیبان برای کار شما می باشد و احیانا اگر مشاور شما در دسترس نبود پشتیبانان دیگری کار شما را بررسی خواهند کرد. در واقع، مجموعه الگام شرکتی حقوقی می باشد.

جهت گیری کلان راهبردی

چشم انداز

خلق بهترین تجربه‌کاربری و ارزش آفرینی در حوزه کسب و کار اینترنتی

ماموریت

ارائه خدمات مفید و پایدار آنلاین مبتنی بر توسعه سرویس‌های پرکاربرد

اهداف

  • ارائه خدمات با کیفیت، اثر بخش و محبوب

  • ایجاد سازمانی چابک و باهوش با فضایی دوستانه

  • ایجاد ارزش افزوده حداکثری

  • حضور فعال در عرصه بین‌المللی